TRESLE SE MREŽE

PUBLIKA NA KAMP NOU GLEDALA PRAVU, PRAVCATU GOLEADU: U utakmici Barselone i Ueske postignuto 10 golova!

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Uesku sa 8:2, u utakmici trećeg kola španskog prvenstva i zadržali maksimalni učinak.

> 22:19h

Novajlila u ligi Ueska povela je na stadionu Kamp Nou već u trećem minutu golom Kuča, a izjednačio je Lionel Mesi u 16. minutu. Domaći su poveli u 24. minutu autogolom Horhea Pulida, a prednost je udvostručio Luis Suares u 39. minutu.

Drugi gol za Uesku postigao je Galjar u 42. minutu i rezultatom 3:2 za Barselonu završeno je prvo poluvreme.

U 48. minutu gol za domaće postigao je Ivan Rakitić, a četiri minuta kasnije strelac je bio Osman Dembele. Posle toga, Mesi je svoj drugi gol na meču postigao u 61. minutu, a sedmi gol za Barselonu postigao je Djordi Alba u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je Suares iz jedanaesterca u trećem minutu nadoknade vremena.

Barselona je prva na tabeli sa svih devet bodova, koliko ima i drugoplasirani Real Madrid.