Imao je šta da vidi

MIHAJLOVIĆ ZVEZDIN SKAUT: Siniša gledao debakl Napolija od Sampdorije (VIDEO)

Fudbaleri Napolija poraženi doživeli su debakl u utakmici 3. kola Serije A na gostovanju Sampdoriji.

> 15:46h

Ekipa iz Đenove je slavila sa 3:0 (2:0). Dva gola je postigao Gregoar Defrel u 11. i 32. minutu, a konačan rezultat je postavio Kvaljarela u 75. minutu.

Utakmicu na stadionu "Luiđi Ferari" posmatrao je i Siniša Mihajlović. Bivši fudbaler Crvene zvezde i Sampdorije, i bivši trener kluba iz Đenove, svakako je mogao da se uveri u sve mane ekipe iz Napulja koju sa klupe predvodi Karlo Anćeloti.

Anćeloti je protiv Sampdorije izveo kombinovani sastav, ali bez obzira na to jasno je da Crvena zvezda nije unapred otpisana u duelu sa Napolitancima.

Anćeloti je izveo formaciju 4-3-3: Ospina - Hisaj, Albiol, Kulibali, Rui - Alan, Dijavara, Zjelinski - Verdi, Milik, Insinje.

Na klupi su bili Mertens, Rog, Kalehon, Ruiz, Hamšik, kao i srpski internacionalac Nikola Maksimović.

Kurir sport Foto: Reuters