MURINJO IZVEO NAJJAČI TIM

VELIKA BRUKA MANČESTER JUNAJTEDA: Crveni đavoli izbačeni iz Liga kupa posle penala! Lampardov Derbi ih šokirao na Old Trafordu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda eliminisani su iz Liga kupa Engleske od drugoligaša Derbi kauntija na "Old Trafordu" posle penala!

> 23:17h

Derbi, koga sa klupe predvodi slavni Frenk Lampard, načinio je senzaciju u šesnaestini finala tog takmičenja.

Džons je jedini promašio penal, i to u osmoj seriji, za veliko slavlje gostiju - 7:8.

Posle 90 minuta igre bilo je 2:2!

Iznenađenje je utoliko veće kada se zna da je trener Junajteda Žoze Murinjo izveo najjači sastav i da je domaćin vodio već od trećeg minuta...

Gol za Junajted postigao je Mata, pa je delovalo da će Murinjov tim rutinski obaviti posao.

Međutim, u drugom poluvremenu su doživeli šokove!

Prvo je Vilson izjednačio u 59. minutu iz slobodnog udarca, a osam minuta kasnije ekipa iz Mančestera ostala je bez isključenog Romera. Golman Junajteda je izašao van kaznenog prostora i intervenisao rukom kada je protivnički igrač pretio da ga obiđe i nađe se u stoprocentnoj šansi.

"Old Traford" je utišao Meriot preciznim udarcem sa distance u 85. minutu!

Međutim, Felaini je u 95. minutu uspeo da izjednači udarcem glavom i produži nadu "crvenih đavola" da ipak neće biti eliminisani.

Međutim, fudbaleri Derbija su bili bolji posle penala i domogli se osmine finala Liga kupa.

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Mančester junajted. U 96. minutu je dobio žuti karton, a u penal seriji je bio precizan sa bele tačke.