premijer liga

LUKA POGODIO SA PENALA: Milivojević dvostruki strelac protiv Arsenala (VIDEO)

Srpski fudbaler Luka Milivojević postigao je gol za Kristal Palas u meč 12. kola engleske Premijer lige protiv Arsenala (2:2).

> 16:41h

On je na isteku prvih 45. minuta bio precizan sa bele tačke.

Arsenal se "probudio" u nastavku igre i došao do brzog preokreta.

Švajcarski reprezentativac Granit Džaka je bio precizan u 51. minutu, a gabonski napadač Pjer-Emerik Obamejang je potvrdio sjajnu formu i došao do novog gola samo pet minuta kasnije.

Ipak, Kristal Palas se nije predavao i nastavio sa napadima i došao do boda u 83. minutu.

Tada je Vilfrid Zaha probio po desnom boku, igrao jedan na jedan sa Džakom, koji je naseo na njegove finte, a onda nespretno reagovao i oborio ga u kaznenom prostoru.

Loptu je na belu tačku još jedanput stavio Milivojević i, iako ga je Leno pročitao, šutirao dovoljno dobro da bi ponovo postigao gol.

Milivojević je pre sedam dana u porazu od Evertona 0:2 promašio jedanaesterac. Sada je bio precizniji.