BUNDESLIGA

JOVIĆ OSTAO NA KLUPI, KOSTIĆ DOMINIRAO: Srpski reprezentativac asistirao, pa postigao gol za pobedu Ajntrahta protiv Leverkuzena (VIDEO)

Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je najzaslužniji za pobedu Ajntrahta u Frankfurtu protiv Leverkuzena 2:1 (1:0) u poslednjoj utakmici 15. kola Bundeslige.

> 20:32h

Kostić je asistirao, pa postigao gol za domaćina.

Prvo je u 28. minutu "spojio" Da Kostu sa golom, a onda se i sam upisao u strelce u 57. minutu za 2:0.

Haler ga je idealno proigrao, pa srpskom fudbaleru nije bilo teško da sa peterca postigne gol.

Kostić je do sada postigao dva gola za Ajntraht u Ligi Evrope, a ovo mu je prvi u prvenstvu.

Konačan rezultat 2:1 postigao je Belarabi u 65. minutu.

Ajntraht je peti na tabeli sa 26 bodova, dok je Leverkuzen 11. sa 18.

Osim Kostića, za domaćina je od prvog od 92. minuta igrao Mijat Gaćinović, dok je najbolji strelac Luka Jović ušao u igru u 81. minutu.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)