SJAJAN GOL

HALO POLICIJA, HTEO BIH DA PRIJAVIM UBISTVO! Zbog evrogola Ante Rebića svet u neverici (VIDEO)

Fudbaleri Verdera i Ajntrahta iz Frankfurta odigrali su u Bremenu nerešeno 2:2, a izjednačujuću gol Ante Rebića obišao je planetu.

Verder je poveo u 27. minutu golom Maksimilijana Egeštajna, a izjednačio je Ante Rebić u 35. minutu.

I to kakav gol!

- Halo, policija, hteo bih da prijavim ubistvo. Kakav gol Ante Rebića! - napisao je Ajntraht na Tviteru.

Novo vođstvo domaćima doneo je Martin Harnik u 52. minutu, a bod Ajntrahtu obezbedio je Sebastijan Ale u 68. minutu iz penala.

Luka Jović i Filip Kostić su odigrali ceo meč za goste, dok je Mijat Gaćinović na teren ušao u 63. minutu.

Ajntraht je četvrti na tabeli sa 31 bodom, a Verder zauzima 11. mesto sa 26 bodova.