premijer liga

CRVENI ĐAVOLI IDU KA LIGI ŠAMPIONA: Rašford za nastavak pobedničke serije Junajteda (VIDEO)

Mančester junajted je kao gost je savladao Lester u 25. kolu engleske fudbalske Premijer lige 1:0

> 17:27h

Jedini pogodak za "đavole" postigao je Rašford, nakon asistencije Pogbe posle devet minuta igre. Bio je ovo osmi vezani meč Junajteda bez poraza, sedma pobeda, dok je Lester vezao četiri meča bez pobede.

Junjated je sada peti na tabeli sa 48 bodova, i samo dva boda mu beži Čelsi i mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Džejmi Vardi umalo je doneo izjednačenje Lesteru početkom drugog poluvremena. Ali, na golu Junajteda bio jer raspoloženi De Hea, koji je osujetio njegov šut. Lester je i u 77. imao još jednu priliku za egal, Gezala nije imao sreće, jer mu se na putu našao raspoloženi golman "đavola".

U finišu utakmice i čuvar mreže Lestera Kasper Šamhjel imo je odličnu intervenciju, kada je bio na mestu nakon šuta Lukakua sa ivice kaznenog prostora, pa nije bilo promene rezultata.