ZBOG OVOG POENA ĐOKOVIĆA SVI SU SE HVATALI ZA GLAVU! Pa ovo može samo MAESTRALNI NOVAK! Bravo! (VIDEO)

Najbolji teniser sveta Novak Đoković potezima na terenu zadivio je publiku na Indijan Velsu.

Tenis
> 10:03h

Srpski teniser plasirao se u treće kolo Indijan Velsa, pošto je pobedio 128. igrača sveta Amerikanca Bjorna Frantandjela.

Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 30 minuta. On je prvi set dobio posle taj-brejka u kome je bilo 7:5, dok je u drugom setu imao lakši posao i posle dva napravljena brejka obezbedio je pobedu.

Đoković je ostvario 50. pobedu u Indijan Velsu, gde ove godine pokušava da osvoji rekordnu šestu titulu.

Jedan od presudnih poena na ovom meču bio je pri rezultatu 5:4 za 128. igrača sveta. Servirao je Fratanđelo, ušlo se u razmenu koja je na početku bila izjednačena, da bi u jednom trenutku Amerikanac ostvario prednost u poenu. Ipak, naš as je po ko zna koji put pokazao zašto važi za najboljeg defanzivca na svetu.