FA KUP

POLOVIČAN UČINAK EKIPA IZ MANČESTERA: Vukovi šokirali Junajted, veliki preokret Sitija u Svonsiju

Jedna ekipa iz Mančestera se plasirala u polufinale FA kupa, dok je druga ispala.

Siti je posle velikog preokreta pobedio na gostovanju drugoligašu Svonsiju 3:2, dok je Junajted poražen u Vulverhemptonu 1:2.

Svonsi je šokirao šampiona pogocima Grimesa iz penala u 20. i Seline u 29. minutu, ali je favorizovani gost uspeo da spreči iznenađenje.

Bernardo Silva je u 69. minutu prepolovio zaostatak Sitija, a izjednačenje je stiglo u 78. minutu. Aguero je iz penala pogodio stativu, lopta se odbila od noge golmana Nordfelda i otišla u mrežu - 2:2.

Pobedu "građanima" doneo je Aguero u 88. minutu.

Vulvsi su kao domaćini iznenadili Mančester junajted - 2:1.

Pobedu "vukovima" doneli su Himenez i Jota pogocima u 70. i 76. minutu.

Rašford je u 95. minutu samo ublažio poraz "crvenih đavola".

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za tim Ole Gunara Solskjera.

Ranije danas Votford je eliminisao Kristal palas 2:1, dok poslednji četvrtfinalni meč u nedelju igraju Milvol i Brajton.