SUPERLIGA SRBIJE

TRI PENALA LUČANIMA ZA TREĆE MESTO: Skok Mladosti posle pobede nad Vojvodinom! (VIDEO)

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine sa 3:1, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

> 22:39h

Ekipa iz Lučana je treća na tabeli domaćeg šampionata sa 32 boda, dok je Vojvodina osma sa 20.

Mladost je golovima Aleksandra Pejovića sa penala u 30. i 48. minutu povela sa 2:0, da bi u 57. minutu već bilo 3:0 nakon pogotka Vladimira Radivojevića.

Vojvodina je do kraja meča ublažila poraz golom Bojana Matića u 76. minutu sa bele tačke.

Fudbaleri Napretka su na svom terenu slavili protiv Proletera sa 2:0. Golove za pobednički tim postigli su Enver Alivodić u 17. i Miloš Zukanović u 90. minutu.

Napredak je šesti na tabeli sa 27 bodova, dok je Proleter sedmi sa pet bodova manje.

U mečevima plej-auta, Bačka je u Subotici slavila protiv Spartaka sa 1:0, Zemun je ubedljivo pobedio Mačvu u gostima sa 5:1, dok su mečevi Voždovac - Rad i Radnik - Dinamo završeni 1:1.

Spartak je prvi na tabeli plej-auta sa 23 boda, Voždovac i Radnik imaju dva boda manje, Mačva je četvrta sa 20 bodova, a Bačka peta sa 18.

Na dnu tabele su Rad (15 bodova), Dinamo (14) i Zemun (14).

(Beta, Foto: Starsport)