Sve vesti
PRESLATKO

PRIJOVIĆEVA SE PORODILA PRE 3 MESECA, A SIN JE DOBIO POSEBAN POKLON: Mali Aleksandar sada će moći da radi OVO! (FOTO)

Čet, 20.06.2019. 21:10h 
Foto: Nemanja Nikolić

Aleksandra Prijović podelila je fotografiju koja je mnoge oduševila na društvenim mrežama.

Ponosna majka objavila je da je njen naslednik Aleksandar dobio svoj prvi pasoš.

"Spremni za prvi let", napisala je ona na Instagramu, ali nije pokazala gde će Filip i ona otputovati sa bebom.

Foto: Printscreen/Instagram

Kurir.rs, Foto: Nemanja Nikolić

NE PROPUSTITE
Stars FILIP U PROVODU BEZ PRIJE! Fotka sa bratom košarkašem i JEDNOM ŽENOM napravila BURU na Instagramu! A evo zašto SVI OVO odobravaju! (FOTO)
Košarka GLAMUROZNA PROSLAVA PUNOLETSTVA MARIA NAKIĆA U BEOGRADU! Đani i Prijovićka mu pevali na uvce, Boba Živojinović vodio računa da sve prođe KAKO TREBA! O ovome maštaju mnogi klinci!
Košarka MARIO NAKIĆ PEHAR EVROLIGE DONEO KOD PRIJE I FILIPA! Prijovićka se oduševila, ali mikrofon ne bi menjala ni za šta! (KURIR TV)
Stars ALEKSANDRA PRIJOVIĆ PROGOVORILA O PORODIČNIM ODNOSIMA! Otkako je postala majka više ništa nije isto kao pre: Evo koliko je stvarno u kontaktu sa NAJMILIJIMA! (KURIR TV)

  • pevačica
  • pasoš
  • putovanje
  • Filip Živojinović
  • prvi let
  • Aleksandar Živojinović
  • Aleksandra Prijović