Premijer liga

MANČESTER SITI LAKO POBEDIO BARNLI: Žezus načeo, Rodri i Marez dokrajčili domaćina

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u gostima Barnli sa 4:1 u 15. kolu engleske Premijer lige.

Ekipa Pepa Gvardiole lako i ubedljivo je došla do pobede, pre svega zbog loše igre Barnlija.

Vodeći gol za Siti postigao je Gabrijel Žezus u 24. minutu, da bi isti igrač u 50. povisio na 2:0, a praktično je pitanje pobednika efektnim pogotkom rešio Rodri u 68.

Alžirski fudbaler Rijad Marez u 87. minutu povisio je na 4:0, da bi poraz Barnlija ublažio Robi Brejdi u 89.

Mančester siti posle večerašnje pobede izjednačio se na drugom mestu Premiejr lige sa Lesterom, pošto oba tima imaju po 32 boda, dok je Barnli 11. sa 18.