Haos

KRIV IM BIO ARBITAR ZA PORAZ: Na Dorćolu pretukli sudiju!

Skandal u duelu Srpske lige! Nakon meča Srpske lige Beograd između Poleta i Jedinstva iz Surčina, nezadovoljni pobedom (1:2) gostiju i deljenjem pravde tokom drugog poluvremena, jedan od domaćih fudbalera fizički je napao i udario sudiju Nikolu Rabrenovića. Kurir nezvanično saznaje da je u sudijsku svlačionicu ušao kapiten Poleta, koji se posle kratke prepirke sa glavnim arbitrom usudio da ga napadne pred brojnim svedocima.

Odmah su reagovali i policajci, a iz predostrožnosti sudija je kolima Hitne pomoći prevezen u Urgentni centar, gde su dežurni lekari konstatovali povrede. Prema protokolu, Rabrenović je morao i policajcima da da izjavu o događaju, tako da napadaču verovatno sleduje i krivična prijava.

Gosti su na poluvremenu gubili sa 1:0, ali se u nastavku dogodio totalni preokret. Igrači Poleta su se žalili da je poraz došao kao rezultat promenjenog sudijskog kriterijuma i žutih kartona, pa su zato upali u prostoriju za arbitre.