reakcija nakon zemljotresa

GRADONAČELNICA SISKA U SUZAMA: Stanje je dosta loše, novi udar je bio mnogo jači nego jučerašnji! Velika su oštećenja

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Printscreen Youtube/ Hrvatski Troll
GRADONAČELNICA SISKA U SUZAMA: Stanje je dosta loše, novi udar je bio mnogo jači nego jučerašnji! Velika su oštećenja Izvor: Youtube
HRVATSKI SEIZMOLOG PORUČIO: Ovo je bio 30 puta jači zemljotres od onog u Zagrebu! Verujemo da je ovo najjači udar (VIDEO) Izvor: Youtube