Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić obišao punkt za imunizaciju građana protiv virusa COVID-19

BAKIĆ: Sve funkcioniše besprekorno, dosad se prijavilo 8.134 osoba, a vakcinisano je njih 1.016

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Strahinja Babović
Foto: Strahinja Babović
Foto: Strahinja Babović