PREMIJER LIGA

SENZACIJA NA OLD TRAFORDU: Matić i saigrači gledali kako im "fenjeraš" Šefild odnosi tri boda! VIDEO

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Mančester junajteda sa 2:1, u utakmici 20. kola Premijer lige.

Šefild je poveo u 23. minutu golom koji je postigao Kin Brajan nakon centaršuta iz kornera.

U drugom poluvremenu popularni "crveni djavoli" su izjednačili golom Harija Megvajera u 64. minutu, da bi pobedu Šefild junajtedu doneo Oliver Burk u 74. minutu nakon što je loptu na putu ka golu skrenuo igrač domaćih Aksel Tuanzebe.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je ceo meč za ekipu iz Mančestera.

Mančester junajted je drugoplasirani tim na tabeli Premijer lige sa 40 bodova jednim manje od gradskog rivala Sitija, dok je Šefildu ovo tek druga pobeda u ligi i ima osam bodova na poslednjem mestu.

Everton i Lester odigrali su večeras u Liverpulu nerešeno 1:1.

Hejms Rodriges je u 30. minutu doveo u vodstvo ekipu Evertona, a bod "lisicama" je doneo Juri Tileman golom u 67. minutu.

Lester zauzima treće mesto na tabeli lige sa 39 bodova, a Everton je na sedmom mestu sa 33 boda.