odličan početak

AJDAR SRUŠIO SEVERNU MAKEDONIJU: Mladi fudbaleri Srbije slavili na startu kvalifikacija

Reprezentacija Srbije sastavljena od fudbalera do 19 godina uspela je da savlada Severnu Makedoniju na startu turnira prvog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici selektora Dejana Brankovića su slavili sa 1:2 (0:0).

Srbija je bila daleko bolji rival i pravo je čudo kako nismo videli loptu u mreži Makedonaca u prvom poluvremenu. U nastavku Ajdar koristi penal u 56. minutu utakmice, potom je pogodio i u 65. minutu za 0:2, da bi domaćinu tračak nade doneo Feta u 78. minutu.

SEVERNA MAKEDONIJA: Tasev, Jankulovski, Ramadani, Redžepi, Davkov, Jahiji (81. Šaini), Rakipi, Saitoski (46. Kudev, 71. Talakov), Krstevski (61. Guđufi), Feta, Elezi. Selektor Dašmir Beari

SRBIJA: Lukić, Despotovski (90+3. Đorđević), Petković, Subotić, Krsmanović, Motika (65. Baždar), J.Mituljikić, N.Mituljikić (88. Gluščević) , Lazetić (66. Hrstić), Ajdar (88. Kabić). Selektor Dejan Branković.