nestvaran je

ČUDO! VRATIO SE ERIKSEN! Neverovatni Danac u igri na utakmici Premijer lige! Prvi zvanični meč nakon što je JEDVA OSTAO ŽIV! FOTO

Iako je jedva preživeo srčani udar na utakmici Danske protiv Finske na Evropskom prvenstvu, Kristijan Eriksen se vratio profesionalnom fudbalu.

> 17:27h

I to manje ni više nego u Premijer ligi!

Neverovatno Danac je uprkos očekivanjima mnogih da završi karijeru nakon drame u Kopenhagenu, on se vratio i to u velikom stilu.

Eriksen je potpisao ugovor sa Brentfordom, a sada je i debitovao. Naime, u 52. minutu yamenio je Jensena, pri vo]stvu Njukasla od 2:0. Inače, domaći igraju sa igračem manje. Dasilva je isključen već u 11. minutu!

U 27. kolu Premijer lige Njukasl gostuje Brentfordu, a Eriksen je dobio šansu da zaigra protiv Njukasla, nakon što je prethodno igrao na prijateljskom susretu protiv Rendžersa kada je ostavio odličan utisak.