SUPERLIGA SRBIJE

GOLEADA U LUČANIMA: Remi Mladosti i Metalca, dva gola u nadoknadi vremena

Fudbaleri Mladosti odigrali su danas na svom terenu u Lučanima nerešeno 3:3 protiv Metalca, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

> 19:25h

Metalac je poveo u 19. minutu golom koji je postigao Filip Bačkulja, a izjednačio je Janko Tumbasević u 28. minutu. Mladost je povela u 36. minutu pogotkom Đorđa Gordića, a izjednačio je Jovan Stojanović u 76. minutu.

Mladost je povela sa 3:2 u drugom minutu nadoknade golom Gordića, njegovim drugim na meču, a dva minuta kasnije bod gostima obezbedio je Ilija Milićević.

Ekipa iz Lučana je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle drugog uzastopnog remija zauzima 11. mesto na tabeli sa 32 boda.

Metalac je takodje u poslednje četiri utakmice osvojio samo dva boda i pretposlednji je na tabeli sa 24 boda.

Ranije danas Novi Pazar je u Subotici pobedio Spartak sa 2:1, a kasnije igraju Crvena zvezda - Kolubara.