borac

SRCE GA JE MOŽDA IZDALO, ALI VEĆE JE OD CELE DANSKE! Devet meseci nakon što je PRESTAO DA DIŠE, Eriksen strelac za reprezentaciju

Kristijan Eriksen ne prestaje da oduševljava čitavu Evropu!

> 22:43h

Vezista koji je u junu 2021. godine pao na teren tokom utakmice Evropskog prvenstva između Danske i Finske u Kopenhagenu, vratio se fudbalu i redovan je u sastavu Brentforda, ekipe iz Premijer lige, a sada je upisao i prve minute u dresu Danske još od susreta sa Finskom.

I, nije moglo bolje da mu započne nova era u nacionalnom timu!

Na prijateljskoj utakmici protiv Holandija, Eriksen je ušao u igru na poluvremenu i već u 48. minutu, iz prvog kontakta sa loptom se upisao u strelce!

Jeste Danska nakon tog gola gubila rezultatom 3:2, a potom je primila i četvrti gol, ali vest o Eriksenovom podvigu brzo je obišla Evropu, pa i čitavu planetu.