rolan garos

NAMUČIO SE, ALI PROŠAO DALJE! Kecmanović propustio sijaset brejk lopti, ali bez izgubljenog seta savladao Argentinca Ečeveriju!

Tenis

Namučio se propisno Miomir Kecmanović, propustio sijaset brejk lopti, ali na kraju ostajao u poenima kada je bilo bitno, pa je za dva sata i 56 minuta uspeo da završi meč. Brejk u trećem setu napravio je u osmom gemu kada je poveo 5:3 i definitivno prelomio meč prvog kola u svoju korist.

Srpski teniser Miomir Kecmanović uspešno je startovao kampanju na Rolan Garosu pošto je u prvoj rundi Grend slema savladao Tomasa Martina Ečeverija iz Argentine 6:3, 7:5, 6:3.

Iako su se igrala tri seta, meč je trajao taman toliko i sati. Miša je imao toliko prilika da se čekao samo momenat kada će da slomi protivnika.

Čak 31 brejk loptu je obezbedio sebi Kecmanović, a na kraju ih je iskoristio osam i prošao u naredno kolo takmičenja.

Argentinac, sa druge strane, uspevao je da se trgne na momente, kao što je to bio slučaj u četvrtom gemu prvog seta kada je vratio brejk za 2:2, ali nakon toga je popustio naglo do kraja seta.