kakav preokret

MIŠO, MAJSTORE! Kecmanović u trećem kolu Rolan Garosa: Izgubio set, ubacio u šestu brzinu i PREGAZIO Bublika! Sledeći je MEDVEDEV!

Tenis
> 15:13h

Srpski teniser Miomir Kecmanović izborio je plasman u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u drugoj rundi takmičenja posle preokreta savladao Aleksandera Bublika iz Kazahstana sa 3:1 u setovima (4:6, 7:5, 6:2, 6:1).

Meč je trajao dva sata i 15 minuta.

Trenutno 31. teniser sveta u trećoj rundi igraće sa Danilom Medvedevim, koji je prethodno izbacio Lasla Đerea.

Kazahstanac je do vođstva stigao zahvaljujući brejku u 10. gemu prvog seta. Kecmanović je izjednačio nakon brejka u 11. gemu drugog seta.

Srpski teniser je do preokreta i pobede stigao zahvaljući odličnoj igri u trećem i četvrtom setu. U njima je Kecmanović čak šest puta oduzeo servis protivniku, dozvolivši Bubliku da napravi svega jedan brejk.