PRIJA OPET IŠLA KOD PLASTIČARA! Aleksandra uradila novu ESTETSKU INTERVENCIJU! Pokušala da SAKRIJE promenu, ali nije uspela!
Dodajte Kurir u vaš Google izborAleksandra Prijović ne krije da je pristalica estetskih intervencija, pa je tako operisala grudi pre šest godina i stavila silikone, a posle toga je radila i operaciju nosa. Osim toga, Prijovićka često ide na tretmane lica i druge intervencije koje služe za ulepšavanje.
Nju su paparaci uslikali prethodnog vikenda na aerodromu Nikola Tesla, a oni koji su je videli primetili su da je ponovo povećala usne hijaluronom, jer su još uvek otečene. Pevačica je u jednom trenutku stavila ruku preko usta i tako je pokušala da sakrije da je radila ovu intervenciju, ali je već bilo kasno.
Izgled Aleksandre Prijović naišao je na brojne pozitivne komentare, a pevačica nastoji da ide u korak sa trendovima pa nije ni čudo što se mnoge mlade dame ugledaju baš na nju.
Kurir.rs/ Paparazzo.rs
Bonus video: