rešio da se vrati svojim korenima, na dedovinu u napušteno selo u toplici
GORŠTAK MILAN IMA U BEOGRADU I KUĆU I STAN A ŽIVI U ŠATRI, SAM SAMCIJAT! Sebi rekao: Tebi je sloboda najvažnija! Fali mu samo žena
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Vidi galeriju
GORŠTAK MILAN IMA U BEOGRADU I KUĆU I STAN A ŽIVI U ŠATRI, SAM SAMCIJAT! Sebi rekao: Tebi je sloboda najvažnija! Fali mu samo žena Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo