rešio da se vrati svojim korenima, na dedovinu u napušteno selo u toplici

GORŠTAK MILAN IMA U BEOGRADU I KUĆU I STAN A ŽIVI U ŠATRI, SAM SAMCIJAT! Sebi rekao: Tebi je sloboda najvažnija! Fali mu samo žena

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo

Oženio se, došla na jednu zimu i nije mogla - vratila se u grad

Milan kaže da se bio oženio, kako bi ostvario svoj san da na dedovini stvara svoju porodicu, ali da se ona zadržala samo jednu zimu i potom vratila u grad.

- Možda sam pogrešio što sam je doveo u zimu jer su zime ovde teške i hladne a žene drugačije reaguju na to - kaže Milan, ali i naglašava da ne odustaje: Naći će se valjda neka...

On u grad ne planira da se vraća jer je Šatra sada njegov dom.

Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo
GORŠTAK MILAN IMA U BEOGRADU I KUĆU I STAN A ŽIVI U ŠATRI, SAM SAMCIJAT! Sebi rekao: Tebi je sloboda najvažnija! Fali mu samo žena Izvor: Youtube
Foto: Youtube Printscreen/Povratak na selo