rolan garos

NEVEROVATAN PORAZ KECMANOVIĆA! Srbin izgubio DOBIJEN MEČ: Tri puta mu se ponovo isti SCENARIO

Tenis

Srpski teniser Miomir Kecmanović izgubio je dobijen meč.

Kecmanović, 37. teniser sveta, poražen je od 148. igrača na ATP listi Italijana Andree Vavasorija. posle pet sati i 10 minuta igre.

Kvalifikant iz Italije slavio je sa 3:2, iako je Miomir poveo 2-0.

Meč je trajao pet sati i 10 minuta, a italijanski teniser je slavio rezultatom 5:7, 2:6, 7:6, 7:6, 7:6.

Nije se Kecmanović snašao u taj-brejkovima kojima su završena tri seta.

U prvom setu Kecmanović je u završnici oduzeo servis rivalu i tako stigao do vođstva 7:5

U drugom setu Srbin je bio dominantan i lako slavio sa 6:2

A onda neverovatan preokret .

Kecmanović je dva puta napravio brejk u trećem setu, al oba puta je Italijan odgovorio, a potom osvojio set u taj-breku 7:6

Isti scenario ponovio se u naredna dva seta.

U četvrtom setu viđena su po dva brejka na obe strane, pa je Vavasori posle bolje igre u taj-brejku (7:3) stigao do izjednačenja.

U odlučujućem setu, Kecmanović je u 10. gemu pri svom servisu propustio meč loptu, što je Italijan iskoristio i u istom gemu napravio brejk i izjednačio na 5:5. U naredna dva gena, teniseri su bili sigurni na svom servisu i meč se rešavao u taj-brejku.

U taj-brejku petog seta srpski teniser je ima dve meč lopte, ponovo nije uspeo da ih pretvori u pobedu, što je Italijan iskoristi i pri rezultatu 10:9 odservirao za pobedu.

Naredni rival Vavasoriju biće Argentinac Oliveiri.