Argentinac postigao oba gola

MAJSTOR: Mesi doneo novu pobedu Barseloni

Barselona je posle preokreta pobedila Granadu s 2:1

> 02:50h

GRANADA - Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Granade rezultatom 2:1 u meču 24. kola španske Primere. Granada je povela golom Igala u 26. minutu, ali je katalonskom klubu preokret i pobedu doneo Lionel Mesi pogocima u 50. i 73. Argentinac je sa ova dva gola stigao do 301. pogotka u dresu katalonskog kluba.

Malaga je na svom terenu pobedila Bilbao s 1:0 golom Saviole u 18. minutu. Hetafe je nadigrao Seltu s 3:1. Pogotke za
Hetafe dali su Kolunga u 10, Kastro u 34. i Fernandez u 42. Jedini strelac za goste bio je Fernando u 20. minutu. Osasuna je golom Kike Sola u četvrtom minutu savladala Saragosu s 1:0. Barselona se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 65 bodova, dok je Atletiko drugi s 50 i mečom manje.