Sve vesti
Politika

GRADSKI ODBOR SNS: Voda u NS ispravna! Da su na vlasti ostali oni koji danas traže hitne sednice, Novosađani uopšte ne bi imali vode ili bi je plaćali skuplje

Pon, 16.09.2024. 14:22h 
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Printscreen
Povezane vesti
Politika GRADSKI ODBOR SNS: Voda u Novom Sadu apsolutno je ispravna za piće!
Politika "S KIM SI ONAKAV SI" Odgovor novosadskog odbora SNS: Vrsajkov širi laži i klevete
Politika KAMENICAMA RAZBIJENA STAKLA NA PROSTORIJAMA SNS-A NA ČUKARICI: "Nemoć onih koji vode konstantnu prljavu i nasilničku kampanju"
Politika IDENTIFIKOVAN MUŠKARAC KOJI JE OŠTETIO PROSTORIJE SNS U KRAGUJEVCU: Čeka se reakcija Osnovnog javnog tužilaštva
  • Novi Sad
  • SNS
  • voda