Zabava

TV ekran + viljuška uz Kurir u petak, 28. februara – praktičan poklon za vašu kuhinju!

Foto: Kurir

Ove nedelje, uz najnovije izdanje vašeg omiljenog magazina, TV Ekran, očekuje vas fantastičan poklon – viljuška! U petak, 28. februara, Kurir donosi ne samo najnovije vesti iz sveta televizije, ekskluzivne intervjue i najtačniji TV program, već i praktičan kuhinjski dodatak koji će vam olakšati svakodnevne obroke.

TV Ekran vam i ovog puta pruža priliku da budete u toku sa najaktuelnijim emisijama, serijama, filmovima i događajima, a sada i da upotpunite svoj pribor za ručavanje uz viljušku koja stiže uz svaki primerak. Bilo da pripremate ručak, večeru ili uživate u omiljenom obroku dok gledate najnoviji sadržaj, ovaj poklon će vam uvek biti pri ruci.

Foto: Kurir

U novom broju TV Ekrana čitajte:

Jovana Grgurević: Danas jasno znam šta želim: Voditeljka emisije „Ni pet ni šest“ govori o prvoj godini na Kurir televiziji, temama o kojima diskutuje sa svojim gostima i načinu na koji balansira između posla i privatnog života.

Džejson Norton: Uživao sam da budem sveštenik s detektivskim instinktima u „Grančesteru“.

Nikola Burovac: Od 8. marta nove epizode „Igre sudbine“ doneće mnogo iznenađenja.

Kurir.rs