Tuga

"MART MI DONOSI SAMO LOŠE VESTI..." Pevačica se tužnom objavom oprostila od Saše Popovića: "Pre 20 godina mi je dao..." Po njemu je svi poznaju

Foto: Nemanja Nikolić
Indira Aradinović se oprostila potresnim rečima od Saše Popovića

Saša Popović preminuo je u subotu u 71. godini posle teške bolestu u bolnici u Francuskoj. Cela estrada oprašta se od bivšeg čelnika Grand produkcije, a jedna od njih je i Indira Aradinović Indi. Pevačica je na Instagramu objavila zajedničku fotografiju sa Sašom Popovićem, gde se oprostila od njega i otkrila da joj je upravo pokojni Popović dao nadimak po kojem je svi prepoznaju.   

- Zbog ovakvih ko ti što si bio nikada više neće ništa biti isto na muzičkoj sceni. Bio si najveći i najbolji vizionar na Balkanu, meni si dodelio nadimak Indy, pre tačno 20 godina. Ne mogu da verujem da ima toliko kada se setim samo. Takvog direktora samo mogu mnogi poželeti. Saša Popović - otišao si zauvek, u martu, mesecu koji  inače ne volim jer samo loše vesti donosi - napisala je Indi. 

indi aradinović Foto: Printsceen

Podsetimo, Saša Popović će biti sahranjen u porodičnoj grobnici na Bežanijskom groblju. 

- Obaveštavamo javnost da će se u četvrtak, 6. marta u Glavnoj kongresnoj sali Centra "Sava" u 10 časova održati komemorativni skup osnivača i kreativnog direktora Grand produkcije Saše Popovića. Istog dana u 12 časova, porodica će na Bežanijskom groblju u Hramu svetog apostola Tome primati saučesce, gde će se i u 13.45 časova održati opelo. Sahrana će biti obavljena u 14.30 sati - saopšteno je iz Grand produkcije.

Od ove bolesti je preminuo Saša Popović:

This browser does not support the video element.

02:38
KOLIKO JE PODMUKLA BOLEST OD KOJE JE PREMINUO SAŠA POPOVIĆ?  Izvor: Kurir televizija