Leona Paramisnki

Snimala je intimne scene sa koleginicom i bila ljubavnica: Glumica je imala zapažene uloge, a u jeku slave se povukla i ostala u drugom stanju!

Leona Paraminski Foto: printscreen/instagram/leonaparaminski
Već neko vreme ne živi na Balkanu, a malo ko zna da da je već desetak godina u Americi.

Hrvatska glumica Leona Paraminski domaćoj publici puznata je mahom po ulogama u serijama "Obični ljudi", "Najbolje godine", "Loza", "Tajne", a onda je veliku pažnju privukla ulogom u seriji "Budva na pjenu od mora".

Naime, ona već neko vreme ne živi na Balkanu, a malo ko zna da da je već desetak godina u Americi.

Leona se pojavila u trećoj sezoni serije u ulozi Mile Kovač koja je vremenom postala ljubavnica lika kog je tumačio Mima Karadžić.

- Život je uvek onakav kakvog ga sami napravite bez obzira gde živite. Uvek imamo osećaj da je negde bolje, da je komšijska trava zelenija, a nije bolje, drugačije je. Sve zapravo zavisi šta vama u tom trenutku odgovara i šta vam je potrebno. Nama za sada odgovara. Hteli smo promenu - izjavila je svojevremeno glumica.

Ona je svojevremeno sa koleginicom Marijom Bergam snimila intimne scene koje su šokirale domaće gledalište, a sve se desilo u seriji "Senke nad Balkanom 2".

Leona i Marija Bergam u seriji "Senke nad Balkanom" Foto: Printscreen

Podsetimo, Leona se porodila u 42, godini i na svet donela devojčicu, koju je dugo priželjkivala.

- Koliko sam se mučila da ostanem u drugom stanju, toliko mi je trudnoća lepa i laka. Termin je 26. avgust, ali mislim da će beba doći nešto pre mog rođendana, koji je 22. avgusta. Sigurno su mi bili potrebni svi ti hormoni koje trudnoća donosi, a i taj mir, tako da je za mene ovo zaista blaženo stanje - rekla je ranije za "Hello".

(Kurir.rs/Blic)

 VIDEO: Džesika Bil o savršenim roditeljima

This browser does not support the video element.

00:19
Džesika Bil o savršenim roditeljima Izvor: TikTok/jessbiel