SVASTIKA VELJKA RAŽNATOVIĆA TROŠI KAO DA SUTRA NE POSTOJI! Naslonila se na besnu mašinu od 100.000 evra, uživa na luksuznom putovanju! (FOTO)
Dodajte Kurir u vaš Google izborNajstarija sestra Rodić, Veljkova svastika Nataša Rodić privlači veliku pažnju javnosti.
Ruku na srce, sve tri sestre su jednako lepe, međutim, nakon udaje Bogdane i Bojane, sve oči javnosti uprte su u Natašu i prati se svaki njen korak.
Prethodnih dana Nataša se putem Instagrama oglašavala, te pokazala kako izgleda "pakleno" dobro u bikiniju i u provokativnoj odeći koja je jasno stavila u plan njeno savršeno telo.
Sada se Rodićeva oglasila iz Kana naslonjena na besnu mašinu, odnosno džip marke BMW pozirajući u provokativnom crnom setu majice i pantalona ispod kojih je nosila samo veš.
Nataša Rodić se prethodno usnimila kako pozira u izazovnoj odeći dok je u prvi plan bio njen dekolte.
Nedugo zatim objavila je fotografiju pored automobila pokazavši svoju savršenu građu i istrenirane trbušnjake a stajling je zaokružila naočarama i belim papučama.
Kurir.rs/Telgraf