Politika

"O SVIM REFORMSKIM AKTIVNOSTIMA KOJE TRENUTNO SPROVODI SKUPŠTINA SRBIJE" Brnabić razgovarala sa ambasadorima Kvinte i EU

Foto: Kurir

Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas sa ambasadorima Kvinte i EU. 

"Sa ambasadorima Kvinte i EU o svim reformskim aktivnostima koje trenutno sprovodi Skupština Srbije, sa posebnim naglaskom na sva aktuelna pitanja koja se tiču medijske scene i usaglašavanja sa evropskim standardima u oblasti medija, kao i punom primenom ODIHR preporuka za dalje unapređenje izbornih uslova u Republici Srbiji.

Foto: Kurir

Upućujem iskrenu zahvalnost pre svega delegaciji EU u Srbiji kao i svim ostalim partnerima, na prvom mestu ambasadama zemalja Kvinte i ambasadi Norveške u Beogradu na podršci koju nam pružaju po svim ključnim pitanjima i uspostavljanju dijaloga sa civilnim društvom", navela je Brnabić.