VELIKI SKANDAL U TIRANI! ALBANCI NA NAJGORI MOGUĆI NAČIN VREĐALI SRBE I SKANDIRALI NAJSUROVIJEM ZLIKOVCU OVK! Haos pred meč sa Srbijom, pogledajte užasne scene!
Fudbalska reprezentacija Srbije večeras od 20 sati i 45 minuta igra prvi meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a rival će im biti selekcija Albanije na gostujućem terenu u Tirani.
Ovaj susret već je odavno prerastao okvire sporta, jer tenzije među navijačima dve zemlje dodatno podgrevaju atmosferu. Ulice albanske prestonice već su naelektrisane, a očekivanja su maksimalna.
Međutim, ponovo se pojavio veliki skandal u režiji domaćih navijača, koji su u jednom kafiću, u velikom broju, demonstrirali poznati simbol „albanskog orla“.
A pored toga, usledilo je i skandalozno pevanje uvredljivih parola usmerenih protiv našeg naroda.
- Srbi, Srbi, je**** vam mater - odnosno na albanskom, "čivša nonen".
Albanci se tu nisu zaustavili, već su skandirali teroristi i zločincu, Ademu Jašariju, jednom od vođa ozloglašene tzv. OVK.