Fudbal

TEROR U TIRANI! ALBANCI NE PRESTAJU SA SKANDALIMA! Huligani ponovo gađaju naše fudbalere - Živković završio na travi, a sudija NE PREKIDA MEČ!

Foto: Kurir Sport

Užasne scene gledamo na utakmici Albanije i Srbije u Tirani.

Ovaj susret već je odavno prerastao okvire sporta, a tokom čitavog ovog dana iz albanske prestonice nam stižu jezive scene. U prepodnevnim časovima delovalo je da će sve da prođe bez incidenata, ali... Kako se bližila utakmica tako smo postali svedoci užasnih dešavanja.

A haos je viđen i u uvodnim minutima meča.

Naime, albanski huligani sa tribina bacaju na teren sve i svašta! Tako su Lukića pogodili u glavu prilikom pokušaja da izvede korner. Posle prekida koji je trajao minut i po, meč je nastavljen.

U drugom poluvremenu nastradao je i Andrija Živković, koji je takođe pogođen sa tribina, a svi se pitaju kako je moguće da meč nije prekinut?

Foto: Kurir Sport

This browser does not support the video element.

01:16
Incident prilikom intoniranja srpska himne Izvor: Kurir