KAČI KOPAČKE O KLIN

JEDNA ERA SE ZAVRŠAVA! Ništa od novog ugovora u Majamiju, legenda fudbala najavila KRAJ KARIJERE!

Foto: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia
Luis Suarez najavio je da će se oprostiti od fudbala

Jedna fudbalska era se završava! Legendarni urugvajski fudbaler, Luis Suarez, posle eliminacije Intera iz Majamija sa Svetskog klupskog prvenstva, najavio je da razmatra o kraju profesionalne karijere.

Suarez neće produžiti ugovor sa Interom, a pošto je već u poznim igračkim godinama nekako se oproštaj od fudbala sam nameće.

Urugvajac se pridružio Inter Majamiju u januaru 2024. godine i od tada je zabeležio 62 utakmice i 34 gola. Ugovor sa Interom ističe i Lionelu Mesiju, ali će ga on verovatno produžiti.

Luis Suarez je karijeru započeo u Nacionalu, pa je preko Groningena i Ajaksa stigao do Liverpula. Zatim je nastupao i za Barselonu i Atletiko Madrid, vratio se u Nacional, igrao za Gremio i na kraju Inter iz Majamija. Za reprezentaciju Urugvaja je na 143 meča dao 69 golova.

 BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

00:26
Tuča huligana PSŽ Izvor: Kurir sport