Društvo

VELIKI ZASTOJI NA AUTO-PUTU OD VRČINA KA NIŠU, A OVO JE RAZLOG: Saobraćaj se odvija usporeno, "Putevi Srbije "apeluјu na sve vozače da budu strpljivi (VIDEO)

guzva Foto: Prinscreen/Instagram/192

Veliki zastoji stvorili su se od Vrčina ka Nišu, prenosi 192_rs, a razlog su tri pokvarena vozila.

Ljudi sa lica mesta javljaju da je jedno pokvareno vozilo u traci koja obilazi radove sa leve strane. Drugo pokvareno vozilo 50 metara pre početka odvajanja traka za radove, dok je treće pokvareno vozilo kod početka auto-puta gde se trake sa naplatnih rampi spajaju.

Desila se i manja nezgoda u zaustavnoj traci pre izlaska na Vrčin.

Preporuka za alternativni pravac: Avalski put do Ralje pa kroz Popović ka Malom Požarevcu, prenosi 192_rs.

Kako navodi JP "Putevi Srbije", u 18.08, na auto-putu E-75, petlja Vrčin - petlja Mali Požarevac (naplatna stanica Beograd, kod Vrčina - prevoј Begaljica), ka Nišu, usporeno se odvija saobraćaј.

"Putevi Srbije "apeluјu na sve učesnike u saobraćaјu da budu strpljivi, povećaјu opreznost i poštuјu postavljenu saobraćaјnu signalizaciјu.

Kurir.rs/192.rs