hit

TRAMP UKRAO ŠOU NA SVEČANOJ CEREMONIJI! Hit scena: Predsednik Amerike uručio pehar Čelsiju, pa počeo da skače sa igračima!

Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Predsednik Amerike Donald Tramp uručio je Čelsiju trofej za najbolji tim sveta.

Fudbaleri Čelsija osvojili su titulu Svetskog klupskog prvaka, pošto su u finalu u Nju Džersiju savladali aktuelnog šampiona Evrope Pari Sen Žermen sa ubedljivih 3:0.

Plavcima je ovo druga titula klupskog prvaka u istoriji, a postali su i prvi tim koji se domogao prestižne titule u novom formatu takmičenja. Naime, turnir u SAD je prvi na kojem su učestvovale čak 32 ekipe.

Finalnom meču na stadionu u Ist Raterfordu pored predsednika FIFA Đanija Infantina prisustvovao je i prvi čovek Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, koji je pobednički pehar dodelio novom šampionu sveta.

Tramp je bio sjajno raspoložen na svečanoj ceremoniji. Uručio je trofej Plavcima, a onda se i priključio slavlju fudbalera na pobedničkom postolju.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Kurir sport

This browser does not support the video element.

02:36
Rade Krunić o pripremama Crvene zvezde Izvor: MONDO