šokirao priznanjem

Voleo je žene, bio u braku, dobio decu, a onda se zaljubio u muškarca: Srce mu je ukrao 47 godina mlađi, svi govore da izgledaju kao deda i unuk

Foto: Profimedia
Ljubav Kelvina Klajna i Kevina Bejkera odmah je naišla na osude zbog velike razlike u godinama.

Modni dizajner Kelvin Klajn (82) već godinama je u vezi sa 47 godina mlađim dečkom Kevinom Bejkerom (35).

Prvi put su se zajedno pojavili u javnosti 2016. godine kada su prošetali crvenim tepihom na jesenjoj gala večeri Američkog baletskog teatra, a njihova ljubav je odmah naišla na osude zbog velike razlike u godinama

U galeriji pogledajte fotografije Kelvina Klajna i Kevina Bejkera:

Kevina su odmah proglasili "muškom sponzorušom", jer se Klajnovo bogatstvo procenjuje na 700 miliona dolara. Mnogi su tvrdili i da više liče na dedu i unuka, nego na ljubavni par.

Kalvin je od 1964. do 1974. bio u braku sa TV producentkinjom Marši Klajn, sa kojom ima ćerku. Godine 1986. se oženio svojom asistentkinjom Keli Rektor, a par se razveo čak 20 godina kasnije.

U galeriji pogledajte fotografije Kelvina Klajna:

Nakon dve žene, u njegov život je ušao 48 godina mlađi Nik Gruber, sa kojim je raskinuo u januaru 2012. godine nakon dve godine veze. On je kasnije šokirao javnost javnim priznanjem da uopšte nije gej.

- Nisam gej, ali ne verujem u etiketiranje, verujem u ljubav - rekao je jednom prilikom, a zatim istakao kako je on bio prvi muškarac u kog se dizajner zaljubio. Sebe je nazvao Romeom i poručio da je mogao imati svakog muškarca ili ženu koju je poželeo, jer je nešto u njemu privlačilo oba pola.

(Kurir.rs/Story.hr)

Bonus video: Prozivaju ženu novog Džejmsa Bonda

This browser does not support the video element.

00:07
PROZIVAJU ŽENU NOVOG DŽEJMSA BONDA Izvor: TikTok/pastabianxo