ljubav na prvi pogled

"Naš 19. izlazak bio je na našem venčanju": Jelisaveta Orašanin otkrila sve o ljubavi sa Milošem Teodosićem, ali i njenoj borbi za potomstvo

Foto: printscreen/instagram/jagodenamagli
Jelisaveta Orašanin već osam godina je u braku sa košarkašom Milošem Teodosićem, a kako je jednom prilikom rekla – ljubav se dogodila na prvi pogled

Jedna od najzgodnijih glumica sa domaće estrade Jelisaveta Orašanin svojim objavama i intervjuima redovno privlači pažnju publike, a svojim nedavnim gostovanjem u emisiji "TV lica kao sav normalan svet", Jelisaveta je govorila o početku ljubavi sa košarkašem Milošem Teodosićem.

– On je razmišljao o braku, mi smo se videli ukupno 19 puta pre nego što smo stupili u brak. Tačno 19. put bilo je na venčanju – rekla je lepa glumica.

S obzirom na to da su se vrlo kratko zabavljali, nije stigla da upozna košarkaševu porodicu pre braka.

U galeriji pogledajte fotografije Jelisavete Orašanina i Miloša Teodosića:

– Kada su išle one zajedničke fotografije, bilo je da mi Miloš kaže: "Ovo je moja tetka, moj brat", a ja: "Drago mi je, ja sam Jelisaveta" – ispričala je kroz osmeh glumica i dodala:

- Niko nam se nije mešao. To je ljubav na prvi pogled. Tu su i Petra i Bogdan, pa imamo još dosta da opravdamo taj prvi pogled – rekla je glumica.

Tek posle nekoliko godina otkrila je da se za prvo dete dugo borila, te da je imala čak četiri neuspešne vantelesne oplodnje, piše Blic.

Petru sam dobila iz petog puta. Žene moraju da budu jake. Meni je taj period trajao godinu i po dana. Imala sam dva neuspešna pokušaja, na kraju pobačaj i prolazila sam kroz razne faze – ispričala je glumica gostujući u emisiji „TV lica kao sav normalan svet“.

Kada je posle dužeg vremena uspela da ostane u drugom stanju, dogodila se saobraćajna nezgoda.

U galeriji pogledajte fotografije Jelisavete Orašanin sa decom: 

– Vantelesnu sam radila usputno. Snimanja i rad su bili jedini način da to preživim. Imala sam strah od neuspeha. Ipak, nikad nisam klonula duhom. Na poslednjoj vantelesnoj sam se malo i smirila, a imala sam saobraćajnu nesreću. Nosila sam blizance, ali je ostala Petra – rekla je Jelisaveta.

Sa drugim detetom ostala je trudna prirodnim putem, a prva tri meseca nije znala da je u drugom stanju.

– Kod mene je na kraju ispalo sve kako treba. S Bogdanom nisam znala da sam trudna tri meseca – ispričala je poznata glumica.

Jedna od naših najzgodnijih glumica golišave scene snimala je i u petom mesecu trudnoće.

U galeriji pogledajte izazovne fotografije Jelisavete Orašanin: 

Sa Petrom sam bila u petom mesecu trudnoće gde je trebalo da se skidam u donji veš i gde su me svi ubeđivali da mi se ne vidi stomak. Sad gledam te snimke, ja imam stomak. Sad kad gledam te snimke, ja sa nekom facom, a ono stomak lep, izgledam kao neki bucki – rekla je Jelisaveta.

(Kurir.rs/SrpskaInfo)

Bonus video: Jelisaveta Orašanin pokazala zgodne noge

This browser does not support the video element.

00:01
Jelisaveta Orašanin pokazala zgodne noge Izvor: Instagram