Fudbal

POSLE OŽEGOVIĆA, ILIĆ DOVEO JOŠ JEDNOG BIVŠEG FUDBALERA PARTIZANA! Sa nim je delio svlačionicu u Humskoj, a sada će mu biti trener!

Foto: https://fcnn.ru/
Azerbejdžanski Sumgajit angažovao je srpskog fudbalera. Nikola Ninković je zvanično potpisao za klub koji sa klupe predvodi Saša Ilić.

Vest je potvrđena kasno sinoć, a dolazak bivšeg reprezentativca Srbije znači da će Ilić u borbi za vrh azerbejdžanskog prvenstva raspolagati sa čak dvojicom Srba u timu, pošto je tu i Ognjen Ožegović.

Ninković i Ilić već su delili svlačionicu, i to u dresu Partizana, a sada se, gotovo deceniju kasnije, njihovi putevi ponovo ukrštaju.

- FK Sumgajit potpisao ugovor sa Nikolom Ninkovićem. FK Sumgajit nastavlja rad na kompletiranju tima za sezonu 2025/26, završio je transfer još jednog fudbalera. Naš tim je potpisao ugovor na 1+1 godinu sa Nikolom Ninkovićem, koji je prošlu sezonu proveo u srpskom klubu Tekstilac. Tridesetogodišnji ofanzivni vezni igrač igraće u dresu 10 za Sumgajit.

Podsetimo, za Sumgajit je nedavno potpisao i Ognjen Ožegović.

Ilić i Ožehović su već sarađivali u ekipi Nižnjeg Novgoroda, a očekuje se da srpski napadač bude udarna igla azerbejdžanskog tima. Ožegović je za Partizan nastupao od 2017. do 2020. godine, a njegov pogodak protiv Jang Bojsa u Ligi Evrope ostaće urezan u srcima navijača Partizana. 

This browser does not support the video element.

01:06:15
Priča za medalju: Saša Ilić Izvor: MONDO