evroliga

ZVEZDA DOVELA NAJVIŠE IGRAČA OD SVIH TIMOVA U EVROLIGI! 10 novih imena na Malom Kalemegdanu i to nije kraj! Partizana nema na listi!

Foto: Starsport/Srđan Stevanović
Crvena zvezda je ubedljivo najaktivniji evroligaški tim na tržištu ovog leta.

Uprava Crvene zvezde odlučila je da ovog leta napravi potpunu rekonstrukciju tima. Čak 11 pojačanja stiglo je na Mali Kalemegdan i to nije kraj, crveno-beli još uvek nisu kompletirali tim.

Stefan Miljenović, Tajson Karter, Džordan Nvora, Ognjen Radošić, Semi Odželeje, Čima Moneke, Hasijel Rivero, Lazar Stojković i Ebuka Iznudu i Devonte Grejem zvanično su pojačali tim, a sa pozajmice je vraćen i srpski centar Uroš Plavšić.

Zvezda je tako prva na listi u Evroligi po broju transfera ovog leta. Iza nje su trenutno Pariz, Dubai i Hapoel Tel Aviv sa po devet novajlija, slede Virtus sa sedam i Efes, Valensija i Milano sa šest pojačanja.

Zanimljivo, na listi nema Partizana, koji je odlučio da zadrži kostur tima od prethodne sezone. Crno-beli su do sada doveli "samo" tri pojačanja - Džabarija Parkera, Dilana Osetkovskog i Šejka Miltona.

Kurir sport

This browser does not support the video element.

00:18
KK Crvena zvezda, košarkaš, ABA liga Izvor: Kurir