ISPLIVAO SNIMAK "SABOTAŽE" U HUMSKOJ! Sa razglasa puštena Zvezdina pesma, Grobari pobesneli! Poslušajte njihovu reakciju! (VIDEO)
Pred start utakmice trećeg kola Super lige Srbije između Partizana i Radničkog 1923, organizatori su napravili neverovatan propust.
Pola sata pred početak utakmice na stadionu u Humskoj sa razglasa je puštena čuvena Zvezdina navijačka pesma "Dobro znaj", što je razbesnelo pristalice crno-belih.
Šokantan propust razbesneo je pristalice crno-belih. Zviždali su, psovali i povicima zahtevali da se pesma prekine, što se i dogodilo 30-ak sekundi kasnije.
Sabotaža?
Nakon nesvakidašnjeg incidenta, koji je razbesneo navijače crno-belih, hitno se oglasio i FK Partizan.
"Na našem stadionu, oko 30 minuta pre početka utakmice protiv kragujevačkog Radničkog 1923, došlo je do incidenta, kada je sa razglasa pušten neprikladan audio sadržaj. Obaveštavamo javnost i naše navijače da ćemo zbog ove sabotaže, nakon interne istrage, raskinuti ugovor i podneti tužbu protiv odgovornog lica koje ovu uslugu pruža duži niz godina", navedeno je u saopštenju kluba.
Kurir sport