OMLADINSKA LIGA ŠAMPIONA

OMLADINCI ZVEZDE SAZNALI RIVALA U LIGI ŠAMPIONA: Crveno-beli idu na megdan Banjiku iz Ostrave!

Foto: Www.crvenazvezdafk.com
Zvezdini biseri će se u slučaju prolaska dalje sastati sa boljim iz dvomeča Žilina (Slovačka) - Šelburn (Irska)/Rabotnički (Makedonija),

Omladinska selekcija Crvene zvezde je osvajanjem domaće lige u sezoni za nama obezbedila učešće u Ligi šampiona za mlade, a prvi rival crveno-belim biserima biće Banjik Ostrava (Češka).

Prvi meč je na programu 22. oktobra kada će Zvezdini omladinci gostovati, a potom sledi revanš 5. novembra u Beogradu. Omladinci Crvene zvezde će utakmice kao domaćini igrati na terenu Omladinske škole. Biće ovo treća sezona u kojoj će Nenad Milijaš predvoditi naše juniore u elitnom evropskom takmičenju.

 Takođe Zvezdini biseri će se u slučaju prolaska dalje sastati sa boljim iz dvomeča Žilina (Slovačka) - Šelburn (Irska)/Rabotnički (Makedonija), a prvi meč će u slučaju prolaska u treće kolo crveno-beli odigrati na domaćem terenu 26. novembra, dok je revanš zakazan za 10. decembar.

This browser does not support the video element.

00:56
Marko Arnautović, Novi Pazar - Crvena zvezda Izvor: Arena 1 Premium