Sve vesti
Hronika

POKOŠENE 2 DEVOJKE NA PEŠAČKOM PRELAZU: Teška saobraćajna nesreća u Novom Sadu (FOTO)

Autor: Kurir Web
Pon, 27.10.2025. 21:39h 
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Nebojša Mandić

NOVI SAD - Saobraćajna nesreća dogodila se oko 19 časova, na semaforizovanom pešačkom prelazu u Petrovaradinu, kada je automobil udario dve mlađe devojke.

Povređene devojke prevezene su kolima hitne pomoći u Klinički centar Vojvodine, prenosi Instagram stranica 192.

Njihovo trenutno zdravstveno stanje nije poznato.

Kurir.rs

Ne propustite
Hronika POTRESNI PRIZORI NA RASKRSNICI SMRTI! Prijatelji, kolege policajci i građani odaju počast porodici koja je stradala na Novom Beogradu (VIDEO)
Hronika TEŽAK LANČANI SUDAR KOD PANČEVCA: U nesreći učestvovala 3 vozila, Hitna pomoć zbrinjava povređene
Hronika (UZNEMIRUJUĆI VIDEO) DRŽAVLJANIN SRBIJE POGINUO U SUDARU BEŽEĆI OD POLICIJE Izgubio kontrolu, pa BMW-om SLETEO S MOSTA u Nemačkoj - stradala i dvojica Hrvata!
Hronika OGLASILA SE MAJKA NIKOLE KOJI JE "AUDIJEM" USMRTIO TROČLANU PORODICU "Pred nama nije pio ni gazirano, kamoli alkohol": JEDNO nije mogla da objasni (FOTO, VIDEO)

  • saobraćajna nesreća
  • Novi Sad
  • oboren pešak
  • Petrovaradin