Uskoro počinje nastava

U zgradu Pete beogradske gimnazije danas ušla direktorka! Stanković: Nema govora o gašenju škole, vratićemo je u pređašnje stanje u najkraćem roku!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Oglasio se Dejan Vuk Stanković o Petoj beogradskoj gimnaziji Foto: Petar Aleksić, Dragan Kadić
Danka Nešović, v.d. direktora ušla je u školu u pratnji nadležnih službi nakon što su NN lica koja su neovlašćeno zaposela tu zgradu napustila objekat.
Blokada Pete beogradske gimnazije Foto: BoBa Nikolić