Primera

DOK BARSA NE DA GOL: Sudija produžio meč do pobede Barselone

Sevilja se vratila posle 0:2, ali je Aleksis Sančez golom u nadoknadi ostavio Katalonce na vrhu

> 12:42h

Barselona je i dalje lider Primere, ali glavni utisak nakon subotnjih mečeva jeste način na koji je Sevilja izgubila na Nou Kampu!

Hrabri gosti suprotstavili su se Kataloncima na vrlo dobar način i kada je isteklo vreme imali u džepu lepih 2:2, ali sudija je odlučio da produži i nadoknadu vremena za koji minut, što su domaćini iskoristili da preko Aleksisa Sančeza dođu do trećeg gola i ipak slave rezultatom 3:2. Tim trenera Martina u 75. minutu imao je sigurnih 2:0 (golovi Alveša i Mesija), ali Sevilja se nije predavala.Rakitić je u 80. minutu smanjio na 1:2 i podgrejao nadu gostiju, a kada je Koke u 90. minutu pogodio za 2:2 izgledalo je kao da je iznenađenje potpuno izvesno.

Sudija nije ispoštovao odluku od tri minuta nadoknade, pa je dozvolio da se igra i dalje, što je Aleksis Sančez iskoristio i golom u četvrtom minutu dodatnog vremena postavio konačnih 3:2.

PRIMERA, 4. KOLO

Subota:

Atletiko Madrid – Almerija 4:2 (2:1) David Vilja 15, Dijego Kosta 37p, Tijago 64, Koke 67 – Rodri 40, Vidal 90

Barselona - Sevilja 3:2 (1:0) Alves 36, Mesi 75, Sančez 90+4 - Rakitić 80, Koke 90

Levante – Real Sosijedad 0:0

22.00: Viljareal – Real Madrid 2:2 (1:1)