Svetski kralj valcera, maestro André Rieu, ponovo dolazi u Beograd u novembru, gde će tradicionalno održati spektakularne koncerte u Beogradska arena. Nakon brojnih rasprodatih nastupa u srpskoj prestonici, publika će još jednom imati priliku da uživo doživi magiju koja spaja klasičnu muziku, raskošnu scenografiju i nezaboravnu atmosferu.


Iako je do koncerata ostalo još dosta vremena, interesovanje je ogromno – karte se prodaju fenomenalnom brzinom, a prvi sektori već su popunjeni. Beogradska publika očigledno ne želi da propusti veče koje svake godine donosi emociju, glamur i vrhunski muzički doživljaj.

Posebnu simboliku ove godine ima činjenica da se karte već sada mogu obezbediti kao savršen poklon za Dan žena. Koncert Andréa Rieua predstavlja idealan dar za sve dame koje vole romantiku, eleganciju i najlepše melodije sveta. Umesto klasičnog poklona, doživljaj koji se pamti – veče ispunjeno valcerima, filmskom muzikom i čuvenim iznenađenjima – ostaje uspomena za ceo život.

Poznat po svom šarmu, harizmi i bliskosti sa publikom, André Rieu sa svojim orkestrom svaki nastup pretvara u pravu muzičku bajku. Njegovi koncerti nisu samo događaji – oni su emocija koja se deli, trenutak koji se pamti i iskustvo koje se prepričava.

Beograd će i ove jeseni biti deo velike svetske turneje, a sudeći po interesovanju, očekuje se još jedan spektakl za pamćenje. Za sve koji žele da obraduju posebnu osobu ili sebi priušte nezaboravno veče – ovo je događaj koji se ne propušta.