čestitke

Dragana Mićalović u zagrljaju omiljenog pevača: Našli se u kafani, a povod je poseban "Bolje nije moglo" (Foto)

Dragana Mićalović bez šminke uživa na letovanju Foto: Printscreen/Instagram/hipokampelefentokamela
Dragana Mićalović proslavila 35. rođendan u društvu Zdravka Čolića i fotografijom sa pevačem oduševila pratioce na Instagramu.

Glumica Dragana Mićalović proslavila je 35. rođendan, a posebnu pažnju njenih pratilaca izazvala je objava na Instagramu. Fotografija koju je podelila na storiju ubrzo je postala tema komentara, budući da se na njoj našla u društvu jednog od najvoljenijih muzičara regiona.

U društvu Zdravka Čolića

Na fotografiji Dragana pozira pored Zdravka Čolića, a oboje su zabeleženi sa širokim osmehom. Susret sa legendarnim pevačem očigledno je dodatno ulepšao njen poseban dan, što se moglo primetiti i po njenom raspoloženju.

Dragana Mićalović slavi rođendan, sa njom Zdravko Čolić Foto: Printscreen/Instagram/hipokampelefentokamela

Za ovu priliku glumica je odabrala elegantnu crnu kombinaciju, jednostavnu, ali efektu, koja je dodatno naglasila svečanost trenutka.

Uz fotografiju je kratko poručila: "Bolje nije moglo početi", jasno stavljajući do znanja koliko joj znači što je rođendan započela upravo u ovakvom društvu.

Sudeći po reakcijama pratilaca, spoj dve javne ličnosti koje publika izuzetno ceni bio je pun pogodak, a rođendanska atmosfera ispunjena osmesima i pozitivnom energijom.

Pogledajte video: Sestre Mićalović zapevale na ulicama Pariza

This browser does not support the video element.

00:26
Sloboda i Dragana Mićalović pevaju na ulicama Pariza Izvor: Instagram