"JAVILA MI SE ANDREANA" Ognjen Amidžić otkrio detalje razgovora sa pevačicom posle skandala, pa se dotakao i neprijatne situacije između Džejle i Aleksandre
Voditelj Ognjen Amidžić stigao je u Šimanovce, gde se danas snima nova emisija Pinkovih Zvezda, a kako je otkrio, nije znao ko će se naći u ulozi člana žirija.
– Verujte mi da ne znam, iskreno, ne znam. Ja sam pisao Kemišu, ali nismo uspeli da se čujemo – rekao je Ognjen.
O svađi sa Andreanom Čekić
Amidžić se osvrnuo i na nedavni skandal sa Andreana Čekić, ističući da su se u međuvremenu čuli i da se nada da će sve nesuglasice uskoro biti rešene.
Podsetimo, Ognjen Amidžić je nedavno otkrio da ga je u poslovnom smislu najviše razočarala Andreana Čekić i da za nju trenutno nema mesta kod njega u "Ami Dži šouu".
Amidžić je istakao da ga je pevačica ostavila na cedilu ni krivog ni dužnog nekoliko sati pred snimanje emisije, iako su se poznavali i sarađivali godinama.
Progovorio je o sukobu Džejle i Aleksandre
Govoreći o odnosu između Džejle Ramović i Aleksandre Mladenović, voditelj je naglasio da nije primetio nikakav ozbiljniji problem, već da je u pitanju bio samo sukob mišljenja. Kako kaže, cela situacija delovala je znatno dramatičnije na televiziji nego što je zaista bila u studiju.
Podsetimo, o privatnom životu naše pevačice Džejle Ramović se malo javno zna, te ga i vešto krije od očiju javnosti, a sada je ona progovorila na ovu temu zbog čega je ušla u sukob sa pevačicom Aleksandrom Mladenović.
Džejla je, naime, istakla da svoj privatni život ne krije, već da dozira u plasiranju događaja iz privatnog života u javnost, te je tako pecnula koleginice i kolege priznavši da je veoma lako da se sakrije privatni život, ali da mnogi, kako je rekla, neće.
- Kako da ne, to si sada glupo rekla, ispada da mi za koje se sazna, da želimo da se sazna, naravno da ne. Mi ne idemo u druge države da se krijemo, nego živimo u Beogradu - rekla je Aleksandra.
- Taman sam rekla da će se neko uvrediti ako pogrešno shvati - rekla je Džejla.
- Niko ne želi da da svoj život na tacni... Pričaš generalno da tako sakriješ život - rekla je Aleksandra.