"SAMO JEDNO JE SIGURNO..." Jakov Jozinović puca od emocija! Crvene konfete padaju po celoj dvorani, dao je i zadatak publici, evo o čemu je reč (VIDEO)
Jakov Jozinović je emotivnim rečima otpočeo svoj četvrti koncert u Sava Centru. Atmosfera pre koncerta je bila nestvarna i cela dvorana je bila puna ljudi uveliko pre početka.
Emocije pljušte
Nije skidao osmeh slica dok se peo na binu - Još jednom, dobro veče, Beograde! Jeste mi dobro? - pozdravio je publiku mladi pevač, a oni su mu veselim uzvicima potvrdili dobro raspoloženje.
- Četvrto veče sa vama! Svaka reč je suvišna, ali jedno je sigurno, večeras ćete se zabaviti bolje nego ikada i otići kući punih srca. Vaš jedini zadatak je da budete glasniji od mene večeras, a ja sam siguran da ćete vi to moći - zatim ga je publika pozdravila velikim aplauzom.
Jakov je nastavio - Neka ljubi se istok i zapad! - i upravo tom dobro poznatom pesmom započeo svoj nastup.
Prisutni su ga obradovali transparentima sa lepim porukama, pogledajte u galeriji:
Ovako se juče obratio publici
Podsećamo, Jakov je i juče imao koncert u Beogradu, a Kurir je izveštavao sa lica mesta.
Puna Plava dvorana Sava centra bila je obasjana svetlima mobilnih telefona dok je publika nestrpljivo iščekivala izlazak Jakova Jozinovića na scenu. Uzbuđenje se osećalo u vazduhu, a trenutak koji su svi čekali konačno je stigao.
Mladi pevač je gotovo u trku izašao pred publiku, vidno ushićen, pa je u jednom trenutku čak i zamalo sapleo, na sreću, uspeo je da zadrži ravnotežu, što je izazvalo dodatne simpatije prisutnih.
Gromoglasan aplauz i ovacije dočekale su ga već pri samom pojavljivanju, a on se odmah obratio publici:
"Dobro veče, Beograde!“
Ovako je to juče izgledalo:
Uz širok osmeh i veliku energiju, nastavio je:
"Mili moji, jesmo li spremni za najlepše veče ikada? Jeste li spremni da izgubite glas i da odete kući sa najlepšim emocijama?"
Publika je na ova pitanja odgovorila još glasnijim aplauzom i vriskom, čime je jasno stavila do znanja da je pred njima noć za pamćenje.
Ovako je Ana Betrić govorila o Jakovu: